KONKURS! Supernowa Co nowego Autorzy Książki Wydawnictwo Teksty Bannery
superNOWA
Warszawa 2007
Stron: 453
Oprawa
ISBN: 978-83-7054-198-9

Rajskie zorze


Piotr Patykiewicz

Ludzie od wieków śnili o cudownym ogrodzie, który na początku dziejów był naszym domem. Krążyły legendy, łowcy fok na północy powtarzali szeptem dziwne pogłoski. Najbardziej odważni zapuszczali się na sam kraniec świata, gdzie nie ma nic prócz wiecznego lodu. Nie wszyscy wracali...

Kiedy przed dwudziestu laty Żarek, syn Kościucha, wdepnął w łajno wilkołaka – co zostało opisane w powieści ZŁY BRZEG - jego najmłodsi bracia, Lestek i Pestek, dopiero uczyli się mówić. Wyrośli razem, razem poznawali rybacki fach i razem wyruszyli na poszukiwanie przygód. A kiedy los ich rozdzielił, pokonali wieczny ogień i lody Północy, i największą przeszkodę – własną słabość – żeby znowu się odnaleźć.
Akcja RAJSKICH ZÓRZ toczy się w tych samych posępnych, okrutnych i przepojonych magią krainach, które zostały wykreowane przez autora w jego dwóch poprzednich powieściach. Bohaterowie RAJSKICH ZÓRZ, tak jak ich starszy brat Żarek i przyjaciel diabła, Biesidełko, również marzą o wielkiej przygodzie. Opuszczają zapomnianą przez Boga i ludzi rybacką wioskę, by w poszukiwaniu mitycznego Raju pokonać wieczny ogień i przedrzeć się przez niezmierzone lody Północy.

RAJ TO NIE MIEJSCE DLA ŚWIĘTYCH –
TO WYZWANIE DLA ZUCHWAŁYCH

Zobacz:Zły brzeg, Odmieniec, Wąska ścieżka czarownicyRecenzje
Polter
Elkander
Gildia
gram.pl
Paradoks
Valkiria
Sztab.rpg
kup w solarisnet.pl >>
kup w merlinie >>
porównywarka telefonów komórkowych gsm